Kdy jste si naposledy dopřáli něco opravdu jen a jen pro sebe?

03.05.2019

Kdy jste si naposledy dopřáli něco opravdu jen a jen pro sebe?

Nic nedělat, jen tak být, uvolnit se, odpočinout si?

Možná TEĎ je ten čas to udělat...

Co takhle spojit příjemný odpočinek s propuštěním toho, co vám neslouží, co vás trápí, co vás zatěžuje
a pozvat do života více lehkosti a radosti, stát se tvůrcem svého života?

Pokud je vaše odpověď ANO, čtěte dál...

A teď..... 

......ležíte pohodlně na lehátku a necháváte si jemným dotykem aktivovat na své hlavě body, které lehce a snadno uvolní vše, co už vám neslouží a je připraveno odejít.

Dostáváte se do stavu příjemné relaxace, necháváte své tělo přijímat a dovolujete mu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Po hodině sezení vnímáte, že se cítíte jinak - lehce, radostně, otevírají se vám nové volby a možnosti.Co je to Access Bars®?

  • Access Bars® je jedním z nástrojů, u kterého dochází k odblokování  které se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé mohou zažívat úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Po ošetření se často stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí, ale např. i někdy dochází k snížení tělesné hmotnosti.
  • Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života  nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky. Ošetření samotné je velmi příjemné, uvolňující, nejvíce se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že neaplikuje tradiční masážní pohyby, účinek dosáhne několik vteřin trvajícím dotykem bodů, 
  • Vícenásobným opakováním ošetření se odbourává stále více a více bloků. Ošetření je stejně vhodné a bezpečné pro děti, dospívající i pro dospělé.
  • Je doporučeno absolvovat alespoň 3 sezení. V nejhorším případě se budete cítit, jako byste obdrželi úžasnou masáž. V nejlepším případě se vám změní život s absolutní lehkostí v něco mnohem většího.

              

Pokud jsou ve vašem životě oblasti, které byste rádi změnili, pak vyzkoušejte tuto účinnou a unikátní metodu.

 Čtvrtky 382 Velký Újezd 783 55 okr.Olomouc
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!