Jednoduše .....

01.05.2019

Dovolte si prožívat klid, pohodu, zdraví, úspěch, radost.

Dopřejte si Access Bars. Dopřejte si si  svobodu mysli ..... 

Když mi poprvé  čistě  náhodou přišel podnět na vyzkoušení Access Bars velmi mě tato  technika  32 bodu zaujala. Ale ?.... překážka  naší  mysli ..pochyby .

 Začala jsem prostě a jednoduše přemýšlet/ pochybovat/ .... není  to nějaký chyták .... jestli je opravdu možné být tak v pohodě a z relaxovaná natolik,  že budu opravdu vnímat pohodu a klid ..

I přes  to ,že moje hlava mi dávala tisíce důvodů proč  nejít je to drahé ,... a ztráta času ... ,......a další podobné blbiny 

Rozhodla jsem se  vlastně jsem si to přikázala dnes bych i řekla prostě jsem si to dovolila to vyzkoušet  ... velmi mi mě to překvapilo - Byl to  bájéčný zážitek . Byla jsem uvolněná a moje tělo se cítilo tak o 3Kg lehčí....

Proto jsem se rozhodla, 

že tohle právě  to co se chci naučit a dopřát tento zážitek i jiným v mém okolí  .... byli tu další pochyby zda to zvládnu ....ale ? Ale?Mělo menší  rozhodovací moc ... tak že? Šla jsem do toho.


A můj první  zážitek kdy jsem Access Bars ....začala praktikovat jako praktik byl pro mě nováčka velmi překvapivý .

Moje maminka , která  velmi podrobně zkoumá, zda jsou věci pravdivé a zda to funguje byla jedním s prvních kdo ode mě Access Bars jako od praktika dostala ale ještě před tím mi zdělila že jí trápí bolest v kyčli a že jestli to nezabere tak to asi nefunguje .....načež jsem jí přesvědčovala, že to není zázračná věc , to je určené k relaxaci ......když tedy cca po hodině opouštěla lehátko tak  velmi skepticky pronesla asi to  nefunguje ... kyčel bolí nic méně  bylo  fajn ...cítila se uvolněně a to mi dávalo naději ....že to mi stačí k tomu abych mohla být i já jako praktik spokojená . 

No a druhý den ráno se vzbudila a kyčel jí už nebolela wow !

Dokonce se i vyspala a to měla asi 9 roku potíže se spaním .

... pro mě super !

I dnes po každé Access Bars se cítím velmi úžasně ...a zárovenˇ cítím změny které s uvolněním těla přicházejí jsou to náhledy na běžné starosti života ...když je totiž člověk v pohodě ...jak já říkám vpoho některé potíže se vlastně nezdají být problém jen úkol na který pak není tak těžké nacházet řešení . 

Pro to  jsem praktikem ..... a  pokud se vám nic tak zázračného nestane ale může, tak relaxace je to vážně super ,kdo by nechtěl mít hlavu o nějaké to kilčo  hlavu lehčí 

Těším se na Vás s Radostí a Lehkostí Jana/ Kami /Kamarádová
 

 Čtvrtky 382 Velký Újezd 783 55 okr.Olomouc
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!